Kurumsal
Hakkımızda
Kalite Politikası
Misyon & Vizyon
Referanslar
İş Ortaklarımız

Hakkımızda

hakkımızda

SEKTÖRE YÖN VEREN YARIM ASIRIN ARDINDAN "YILMAZ YILDIZ" İSMİNİN BİR OKUL OLARAK ANILMASI...

Enerji ve elektrik sektöründeki yarım asırlık hizmetlerimiz, şirketimizin sektörde lider firma olarak faaliyet göstermesini sağlamıştır. Her daim yenilikleri takip ederek, müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti vermenin huzuru ve gururu içindeyiz. Sektördeki yerimiz ve tecrübemiz tüm camia tarafından bilinmektedir. Firmaları ayakta tutan; kişilerin akıl ve bilgi birikimleri, aldıkları eğitim ve piyasa tecrübeleridir. Bir okul gibi personelinin eğitildiği, bilginin saklanmayıp paylaşıldığı bir ekolden gelmekteyiz. Şahsımızın bir okul gibi algılanmasının bize yüklediği sorumluluğun bilincinde çıktık bu yola. Bizim bu tecrübemizden, bilgi ve birikimlerimizden yararlanarak bizden sektörü öğrenip mesleğe atılmış hepsi birbirinden kıymetli ve bugün tüm Türkiye’de bilinen çok değerli iş adamlarımızı yetiştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bizimle kader birliği yapan tüm marka ve kuruluşlara içtenlikle teşekkür ediyoruz. Bazılarının Türkiye Genel Satıcısıyız, bazılarının temsilcisiyiz, bayisiyiz, hepsi bizim dostlarımız ve iş ortaklarımız. Onlarla güç ve bilgi paylaşımı yaparak daha da büyüyoruz.

Showroom, depo, imalat ve yönetim bölümlerinden oluşan kuruluşumuz 2000 m2 kapalı satış sahasına ve 9000 m2 imalat sahasına sahiptir. Hedefimiz öz kaynaklarımızı ve bilgimizi müşterilerimizin faydaları için verimli bir şekilde kullanarak sektöre daimi olarak faydalı olabilmektir.

Eğitimli, bilinçli, dinamik ve enerji dolu kadromuzla yolumuzu aydınlatarak başarılı işlere imza atıyoruz.

Zamanımız bilgi çağı ve teknoloji kardeşliğidir.

"Bilgi ile enerjiyi doğru ve iyi işler için kullanan tüm dostlara selam olsun…"

YILMAZ YILDIZ
Ekonomist- Şirket Sahibi
YILDIZ TEK ELEKTRİK ENERJİ İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.